5. İL KOORDİNASYON EKİPLERİ TOPLANTISI NEVŞEHİR’DE BAŞLADI

“Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi (PICTES) Projesi” kapsamında beşincisi düzenlenen “İl Koordinasyon Ekipleri (İKE) Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı” 28 Eylül 2018 Cuma günü Nevşehir’de başladı.

PICTES Projesinin yürütüldüğü 23 ilde görev yapan koordinasyon ekibinin katıldığı toplantının başkanlığını ve açış konuşmasını Proje Direktörü Pınar ÖZEL yaptı. ÖZEL yaptığı konuşmada; projeyi sahada temsil eden ekibin çalışmalarının ne denli önemli olduğuna vurgu yaptı. Konuşmasının sonunda ise şimdiye kadar yapılan ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalar için teşekkür etti.

Açış konuşmasının ardından, toplantı paralel oturumlarla devam etti. Birinci oturumda İl Koordinasyon Ekipleri ile gruplar halinde ‘Risk Analizi’ çalışması yapılırken, diğer oturumda Proje Direktörü, Direktör Yardımcıları ve İl Koordinatörleri ile projenin yönetimsel değerlendirmesi yapılarak istişarelerde bulunuldu.

Proje merkez yönetim ofisindeki birimlerin de bilgilendirme sunumu yaptığı “İl Koordinasyon Ekipleri (İKE) Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı” 29 Eylül 2018 Cumartesi günü sona erecek.

1 ik2.JPG 2 ik3.JPG 3 ik5.JPG 4 ike1.JPG