Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürlüğü
Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonunun Desteklenmesi Projesi

Suriyeli Çocukların Eğitimi Konusunda MEB İdari Personel Eğitimi-2

Suriyeli Çocukların Eğitimi Konusunda MEB İdari Personel Eğitimi-2

“Suriyeli Çocukların Türk Eğitim Sistemine Entegrasyonlarının Desteklenmesi Projesi” kapsamında 27 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya ilinde; 23 ilde Ek-1 listede yer alan Geçici Eğitim Merkezi koordinatörlerine ve EK-2 listedeki Halk Eğitim Merkezi müdürlerine ve müdür yardımcılarına yönelik  "MEB İdari Personel Eğitimi-2" faaliyeti yapılması planlanmıştır.

Eğitimlere katılacak kişilerin yol ve konaklama giderleri proje bütçesinden karşılanacak olup, katılımcıların görev yaptığı yerden Antalya’ya 400 km. ve üzerinden daha uzak olan illerden katılacak kişilerin Uçak Bileti proje organizasyon sorumlusu firma tarafından alınacaktır. 400 km altı mesafedekiler ulaşımlarını otobüs ya da kendi araçları ile gerçekleştirebilirler. Kendi araçları ile ulaşımlarını sağlayanlara otobüs rayiç bedellerine göre ödeme yapılacaktır. Otobüs ile ulaşım sağlayanlara ise otobüs bilet bedelleri ödenecektir. Katılımcılar konaklayacakları otele 26 Mart 2017 tarihinde öğleden sonra giriş, 01 Nisan 2017 tarihinde de öğleden önce çıkış yapacaklardır.

Bu bağlamda eğitimlere katılım azami önem arzetmekte olup; katılımcıların bilgilerini en geç 10/03/2017 Cuma günü mesai bitimine kadar http://pictes.meb.gov.tr/pys internet sitesinden GEM’e ait şifreleri ile giriş yaparak Başvuru bağlantısından bilgilerini doldurmaları gerekmektedir.  

Eğitime katılacakların onayı İl Proje Koordinatörü tarafından proje yönetim sitesi (http://pictes.meb.gov.tr/pys)üzerinden gerçekleştirilecektir.  Eğitim yapılacak yer, ulaşım ve organizasyon iletişim bilgileri ile katılacak kişilerin görevli ve izinli sayılmalarına ilişkin Bakanlık Onayı il milli eğitim müdürlüklerine resmi yoldan bilahare gönderilecektir

BEŞTEPE MAHALLESİ MERHALE SOKAK NO62 YENİMAHALLE / ANKARA - 0 312 223 87 51 (8 hat)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.